Pilot LED - Mono /CCT - 4 sceny - Zigbee 3.0 - R2(WZS)(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot LED - Mono /CCT - 4 sceny - Zigbee 3.0 - R2(WZS)(W), to wysokiej klasy pilot LED dedykowany dla instalacji led składającej się z oświetlenia LED ze zmienną temperaturą barwową (np. taśma LED CCT) bądź monochromatycznej MONO, opartej o protokół komunikacji zigbee 3.0. Pilot LED R2(WZS) posiada cztery mechaniczne przyciski funkcyjne, do których możemy przypisać różne scenariusze (np. włączenie/wyłączenie oświetlenia LED czy ustalenie konkretnego poziomu jasności bądź temperatury barwowej dla taśmy LED CCT). Komunikacja pilota LED R2(WZS), wykorzystuje bezprzewodową łączność z aplikacją mobilną Tuya APP/Smart APP, która mimo uzyskania dostępu do instalacji led, pozwala również na szybką konfigurację i określenie funkcji przeznaczonej dla naszych scen. Zasięg komunikacji wynosi 30 metrów. Natomiast wysoka jakość wykonania zapewnia pięcioletni okres gwarancyjny.
Seria pilotów zigbee, charakteryzuje się przyciskami scenicznymi, do których możemy przypisać określone działanie. To jak taki przycisk funkcyjny będzie pracował, zależeć będzie już tylko od nas, bowiem możemy go skonfigurować za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. To z kolei, do czego on będzie wykorzystywany, zależeć będzie od sterownika zigbee 3.0, jaki zostanie do niego przypisany. Najważniejszą rzeczą jest by pracowały one w standardzie komunikacji zigbee 3.0. Poza przyciskiem sceny pilot radiowy do LED R2(WZS) cechuje się również szeregiem rozmaitych funkcji jak - ustaleniem jasności oraz temperatury barwowej za pomocą mechanicznego przycisku, jak również włączeniem bądź wyłączeniem instalacji LED. Zasilany jest baterią CR2032. Posiada w zestawie uchwyt magnetyczny, który możemy zastosować na ścianie bądź innej stabilnej powierzchni.
- Mono (Zigbee 3.0) - jednokolorowej
- CCT (Zigbee 3.0) - ze zmienną temperaturą barwową
- Pozostałe (Zigbee 3.0) - wspierane przez protokół zigbee 3.0
Cechy pilota led zigbee 3.0 R2(WZS)
- Dedykowany dla oświetlenia LED ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Alternatywnie wykorzystywany dla oświetlenia monochromatycznego MONO
- Cztery sceny do wykorzystania
- Wspierany przez system komunikacji ZigBee 3.0
- Klasyczna regulacja jasności oraz temp. barwowej przy użyciu mechanicznych przycisków
- Zasięg komunikacji wynoszący około 30 metrów
- Możliwość przypisania nieograniczonej ilości odbiorników LED
- Możliwość skonfigurowania scen za pomocą aplikacji Tuya
- Płynna praca ściemniania led (komfortowa dla naszego wzroku)
- Dioda sygnalizująca prace pilota LED
- Łatwe parowanie za pomocą dedykowanego przycisku
- Zasilany baterią CR2032 dostępną w zestawie
- Magnetyczny uchwyt dostępny w zestawie
- Wąska obudowa przylegająca do naszej dłoni
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - Piloty LED slim

Seria slim, jest niezmiernie podobna do serii klasycznej - w przeciwieństwie do tej uniwersalnej serii, która jest idealnie skomponowana pod nasze potrzeby sterowania LED posiada nieco inną budowę. Przede wszystkim piloty do led z tej serii są dużo węższe oraz dłuższe, przez co znajdują zastosowania w wyszukanych wnętrzach. Piloty do LED z tej serii możemy wykorzystać do wszystkich instalacji led - od monochromatycznych, ze zmienną temperaturą barwową CCT oraz wielokolorowych RGB/RGBW czy RGB+CCT, a sterowanie zazwyczaj odbywa się poprzez mechaniczne przyciski czy dotykową tarczę do zmiany jasności led, temperatury barwowej CCT czy koloru RGB. Piloty radiowe LED z serii slim wykonane są z wysokiej jakości komponentów, przez co cechują się dużą jakością wykonania oraz pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
Przykładowa konfiguracja funkcji przypisanej dla przycisku - aplikacja Tuya
Odkryj unikalne funkcje pilotów do LED



Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot radiowy |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, (bramka ZigBee, 2,4Ghz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 4 sceny |
| Napięcie znamionowe | 1x bateria 3V CR2032 (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | protokół ZigBee (Tuya App) |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | tworzenie własnych sceniariuszy dla przycisku/ów |
| Wymiary | 135 x 40 x 11 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED / EN301 489, EN 62479 / EN60950 / EN300 328 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | R2(WZS)(W) |
| Kod EAN | 5904063169047 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
