Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 15W 1600lm 106lm/W - VT-ST15
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 15W 106lm/W - VT-ST15 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z wysokiej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Lampa uliczna LED posiada posiada trzy tryby działania:
- po wykryciu ruchu poprzez wbudowany czujnik automatycznie włącza oświetlenie z pełną jasnością, a następnie po 20 sekundach od ostatniego naruszenia czujnika zmniejsza oświetlenie do 3% nominalnej wartości strumienia świetlnego
- po wykryciu ruchu poprzez wbudowany czujnik automatycznie włącza oświetlenie z pełną jasnością, a następnie po 20 sekundach od ostatniego naruszenia czujnika zmniejsza oświetlenie do 3% nominalnej wartości strumienia świetlnego i po 5 minutach wyłącza całkowicie oświetlenie
- oprawa może również działać niezależnie od czujnika i świecić ciągle - funkcja ta wybierana jest poprzez przełącznik zabudowany w lampie.


- Wydajność świetlna 106lm/W
- Panel fotowoltaiczny zabudowany w tylnej obudowie lampy LED
- Trzy tryby działania lampy ulicznej LED
- Wbudowany czujnik ruchu PIR
- Szybka i łatwa instalacja
- Stopień ochrony IP65
- 2 lata gwarancji
Lampa uliczna LED - czysta energia z słońca

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 15W |
| Nominalny strumień świetlny | 1600lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K / zimna 6000K (do wyboru) |
| Zasilanie | bateria litowa 10800 mAh 7.4V |
| Nominalny kąt świecenia | 140 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Czas ładowania | 6-7 godzin |
| Czas pracy | 2-36 godzin |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥ 20000h |
| Materiał lampy | tworzywo ABS + PC ( anty UV ) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Wymiary | 413 x 232 x 58mm |
| Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | VT-ST15 |
| Kod EAN | 3800157639217 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci