Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 50W 4000lm 80lm/W - VT-ST200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa uliczna LED z panelem fotowoltaicznym 50W 80lm/W - VT-ST200 to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa uliczna LED posiada w zestawie pilot do sterowania. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy ulicznej zasilanej z sieci energetycznej.


- Wydajność świetlna na poziomie 80lm/W
- Wbudowany panel słoneczny
- Pilot w zestawie
- Szybka i łatwa instalacja
- Stopień ochrony: IP65
- 2 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Nominalny strumień świetlny | 4000lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Zasilanie | bateria litowa 27500 mAh 6.4V |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | 12-15 godzin |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥ 20000h |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | VT-ST200 |
| Kod EAN | 3800157652339 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci