Sterownik LED triakowy (DALI) - ściemniacz do żarówek 230VAC 200W - fi60 - DT-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To kontroler DALI służący do uzyskania kontroli nad żarówkami LED przeznaczonymi na napięcie 230VAC (np. ściemniane żarówki LED). Odbiornik DT-B umożliwia dostęp do jednego wyjścia, do którego możemy podłączyć maksymalnie obciążalność rzędu 200W wykorzystując przy tym wejście dla systemu sterowania DALI. Podłączone oświetlenie może być dowolnie ściemniane oraz rozjaśniane za pomocą elementu triakowego znajdującego się w urządzeniu. Podstawową formą komunikacji odbiornika DT-B jest przewodowe podłączenie do magistrali bazującej na sieci DALI.
Odbiornik DT-B wyróżnia się trybem ściemniania wykorzystującym odwróconą faze, kóra bazuje na opadadającej krawędzi fazy. Ściemniacz do żarówek led 230V został przystosowany do montażu w standardowej puszce fi60. Posiada również wbudowane zabezpieczenie termiczne oraz przeciążeniowe. Wysoka jakość wykonania natomiast zapewnia 60-cio miesięczny okres gwarancyjny.
- DALI jednokolorowe
- 230VAC ściemnialne żarówki LED przeznaczone na napięcie 230VAC
Cechy odbiornika DT-B
- Dedykowany dla ściemnialnych żarówek led 230VAC
- Jeden kanał do wykorzystania
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Dopuszczalna maksymalna moc 200W (dla LED)
- Podłączenie przewodowe wykorzystujące sygnał DALI
- Do komunikacji wykorzystuje standard IEC 62386-101, 102, 205
- Ściemnianie wykorzystujące odwórcona faze
- Możliwość blokady minimalnego poziomu jasności
- Tryb pracy DT4
- Płynna praca niemęcząca naszego wzroku w zakresie 0-100%)
- Dodatkowe zabezpieczenie - termiczne oraz przeciążeniowe
- Obudowa przeznaczona do montażu w puszke fi60
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - Sterowniki DALI
Sterowniki LED DALI, to jasno sprecyzowane urządzenia służące do kontroli oświetlenia LED wykorzystujące cyfrowy system sterowania oparty na sprawdzonej i cenionej na rynku technologii DALI (ang. Digital Addressable Lighting Interface) Produkty z systemu DALI charakteryzują się wspólną siecią (magistralą), do której podłączamy urządzenia odbiorcze. Istotną cechą sterowników DALI jest wysoka synchronizacja wspólnych urządzeń, duże możliwości sterowania oraz spora kompatybilność z uwagi na całą gamę urządzeń współpracujących, w tym nie tylko sterowników do led. Produkty skonstruowane w oparciu o system DALI posiadają wbudowany wyświetlacz LCD, który ukazuje uprzednio ustalony adres, co znaczącą ułatwia dostęp do oświetlenia LED. Niektóre z produktów mogą być również dodatkowo wzbogacone o niezależne sterowanie np. używając wejścia dla przycisku zwiernego..
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | kontroler DALI |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | DALI |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo |
| Typ wyjść sterownika/ów | triakowe |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 100-240V AC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | moc wyjściowa - 200W |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa |
| Poziom ściemniania | 256 poziomów (płynnie) |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | intrerfejs DALI Bus Standard: IEC 62386-101, 102, 205 (DALI2) |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe / termiczne |
| Wymiary | fi52 mm*26 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063169443 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
