Świetlówka LED T8 G13 12W - 120 cm - 160lm/W - VT-1612
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Świetlówka LED T8 G13 12W 160lm/W VT-1612, oparta na wysokiej jakości diodach SMD wykonana z nanoplastiku zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność światła, wysoki strumień świetlny i szeroki kąt świecenia. Prezentowany model daje o wiele szersze możliwości postrzegania światła - gołym okiem zauważalne są lepsze i bardziej wyraziste barwy.
Charakterystyczną cechą świetlówek LED jest fakt iż emitowane światło jest jednorodne w pełnym widzialnym spektrum, nie wpływając negatywnie na samopoczucie w odróżnieniu od tradycyjnych świetlówek. Modele te cechują się wyższą wytrzymałością i długowiecznością w porównaniu z klasycznymi świetlówkami wykonanymi np. ze szkła.
Znajdują one zastosowanie szczególnie w biurach, obiektach handlowych, parkingach podziemnych, zakładach pracy, garażach, magazynach itp.
Główne cechy świetlówki LED - VT-1612:
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Szeroki kąt świecenia
- Lepsza przepuszczalność światła
- Wysoka wydajność świetlna 160lm/W
- Zasilanie jednostronne
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 216477 - ciepła 3000K
- SKU 216478 - neutralna 4000K
- SKU 216479 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Długość | 1200 mm (+/-1mm) |
| Nominalny strumień świetlny | 1750 lumenów ( barwa ciepła) 1950 lumenów ( barwa neutralna / zimna) |
| Moc znamionowa | 12W |
| Wydajność świetlna | 140 lm/W (barwa ciepła) 160 lm/W (barwa neutralna / zimna) |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6500K (do wyboru) |
| Napięcie znamionowe | AC:220-240V, 50Hz |
| Typ zasilania | jednostronne |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Typ gniazda | G13 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.7 |
| Nominalny kąt promieniowania | 160 ° |
| Trzonek obrotowy | nie |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Czas nagrzewania lampy (60%) / (95%) | <2s |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15 000 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000h |
| Szybka ochronna (Dyfuzor) | tak (PC) |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnica | 28mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, EMC, LVD |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 216477 |
| Kod EAN | 3800157687300 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci