Hermetyczna oprawa liniowa IP65 - 1x120cm - do świetlówek LED T8
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hermetyczna pojedyncza oprawa liniowa przystosowana do świetlówek LED T8 zasilanych jednostronnie o długości 120cm. Oprawa dedykowana jest wyłącznie do oświetlenia LED - nie posiada ona na wyposażeniu dodatków w postaci stateczników oraz starterów. Dzięki takiemu rozwiązaniu oprawa nie wymaga już żadnej ingerencji w instalację lampy przy zastosowaniu świetlówek LED.
Znajduje one zastosowanie szczególnie w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz zwiększonym zapyleniu (np. magazynach, halach produkcyjnych, obiektach handlowych, parkingach podziemnych, zakładach pracy, biurach, garażach).
- Przystosowana do świetlówek LED zasilanych jednostronnie
- Wysoka klasa szczelności IP65
- Montaż na suficie lub ścianie
- Możliwość zawieszenia oprawy za pomocą zawiesia
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60 Hz |
| Kompatybilne źródło światła | 1x świetlówka LED T8 120cm |
| Rodzaj zasilania świetlówek LED | jednostronne |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Trzonek | G13 |
| Materiał lampy | tworzywo ABS / blacha stalowa |
| Materiał klosza | poliwęglan przezroczysty |
| Kolor obudowy | szary |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10°C do +25°C |
| Wymiary | 1250x152x65mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, LVD |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | ED4902 |
| Kod EAN | 5901867163325 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci