Świetlówka LED T8 G13 16.5W - 120 cm - 110lm/W - VT-122
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Świetlówka LED T8 G13 16.5W 110lm/W VT-122, oparta na wysokiej jakości diodach SMD wykonana z nanoplastiku zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność światła, wysoki strumień świetlny i szeroki kąt świecenia. Prezentowany model daje o wiele szersze możliwości postrzegania światła - gołym okiem zauważalne są lepsze i bardziej wyraziste barwy.
Charakterystyczną cechą świetlówek LED jest fakt iż emitowane światło jest jednorodne w pełnym widzialnym spektrum, nie wpływając negatywnie na samopoczucie w odróżnieniu od tradycyjnych świetlówek. Modele te cechują się wyższą wytrzymałością i długowiecznością w porównaniu z klasycznymi świetlówkami wykonanymi np. ze szkła.
Znajdują one zastosowanie szczególnie w biurach, obiektach handlowych, parkingach podziemnych, zakładach pracy, garażach, magazynach itp.
Główne cechy świetlówki LED - VT-122:
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Szeroki kąt świecenia
- Lepsza przepuszczalność światła
- Wysoka wydajność świetlna 110lm/W
- Zasilanie jednostronne
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 21688 - ciepła 3000K
- SKU 21672 - neutralna 4000K
- SKU 21673 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Długość | 1200 mm (+/-1mm) |
| Nominalny strumień świetlny | 1850 lumenów |
| Moc znamionowa | 16.5W |
| Wydajność świetlna | 110 lm/W |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6500K (do wyboru) |
| Napięcie znamionowe | AC:220-240V, 50Hz |
| Typ zasilania | jednostronne |
| Zużycie energii | 16.5 kWh/1000h |
| Typ gniazda | G13 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.7 |
| Nominalny kąt promieniowania | 160 ° |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Czas nagrzewania lampy (60%) / (95%) | <2s |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15 000 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000h |
| Szybka ochronna (Dyfuzor) | tak (PC) |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnica | 28mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, EMC, LVD |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21688 |
| Kod EAN | 3800157664776 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci