Oprawa do świetlówek LED T8 120cm IP20 - VT-12020
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Nadaje się do mieszkań, magazynów, warsztatów, obiektów użyteczności publicznej, biur, holi, korytarzy, sal wykładowych i konferencyjnych itp.
- Wysoka jakość wykonania oprawy LED
- Solidna obudowa wykonana ze stali
- Łatwa instalacja
- Wysoka niezawodność (2 lata gwarancji)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60 Hz |
| Kompatybilne źródło światła | 1x świetlówka LED T8 120cm |
| Rodzaj zasilania świetlówek LED | jednostronne |
| Możliwość przyciemnienia | nie |
| Trzonek | G13 |
| Materiał lampy | stal |
| Kolor obudowy | biały |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 °C do +40 °C |
| Wymiary | 1225x45x50mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, LVD |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | VT-12020 |
| Kod EAN | 3800230624666 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci