Szynoprzewód 3-fazowy czarny 150cm - ML7080
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szynoprzewód 3-fazowy to podstawowy element umożliwiający stworzenie nowatorskiego oświetlenia z wykorzystaniem lamp szynowych 3-obwodowych. Szyna jest trójfazowa, w takim układzie można podłączyć lampy do różnych faz co w efekcie końcowym pozwoli na włączanie i wyłączanie osobno lamp zainstalowanych na jednej szynie. Szynoprzewód 3-fazowy jest gabarytowo większy niż szyna jednofazowa, a co za tym idzie posiada więcej miejsca na schowanie kabli i jest łatwiejszy w instalacji. Ponadto system szynowy 3-fazowy jest także bardziej stabilny oraz praktyczny i funkcjonalny. Poprzez zastosowanie łączników prostych, kątowych czy elastycznych, szyny można połączyć ze sobą tworząc długą instalację oraz wyczekiwany końcowy efekt.
System szynowy 3-fazowy umożliwia swobodne manewrowanie światłem jak również dopasowanie oświetlenia do bieżących potrzeb. Szynoprzewody trójfazowe idealnie sprawdzą się w przestrzeni publicznej ( m.in sklepy, restauracje, galerie, wystawy, biura) gdzie dają możliwość doświetlenia jednostkowych oraz poszczególnych elementów pomieszczenia – wystaw czy ekspozycji, podczas gdy pozostałe źródła światła mogą być wyłączone. Takie rozwiązanie wówczas przekłada się na mniejszy pobór energii i bezspornie na niższe rachunki za prąd. Szyna trójfazowa obsługuje trzykrotnie większą moc niż szyna 1-obwodowa (niezbędne głównie w przypadku placówek handlowych z wieloma reflektorami na długich szynach). Zaletą oświetlenia szynowego trójfazowego jest także możliwość użycia szyny trójfazowej w charakterze szyny jednofazowej – wystarczy jedynie połączyć ze sobą wszystkie trzy fazy. Dodatkowym atutem systemu szynowego 3-obwodowego jest fakt iż wybór lamp szynowych czy reflektorów jest znacznie większy niż w przypadku opraw jednofazowych.
W komplecie : zasilanie, szynoprzewód, zaślepka oraz wkręty montażowe.
- Możliwość łączenia
- Dowolna konfiguracja
- Bezproblemowy i intuicyjny montaż lamp szynowych
- Solidny korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
| Lista kompatybilnych lamp z szynoprzewodem 3-fazowym ML7080 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| ML7679 | ML7671 | ML7059 | ML7057 | ML7683 | ML7675 |
| ML1107 | ML1109 | ML1111 | ML1113 | ML1115 | ML1117 |
| Lista kompatybilnych łączników z szynoprzewodem 3-fazowym ML7080 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML7084 | ML7086 | ML7088 | ML7090 | ML7092 | ML7094 | ML7096 | ML7100 | ML7098 |
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | szynoprzewód |
| Typ zasilania | 3-fazowe |
| System montażu | natynkowy |
| Kolor obudowy | czarny |
| Napięcie znamionowe | 230V 50Hz |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Wymiary | 1500 x 32 x 32 mm |
| Waga ( brutto) | ~ 1,30 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | ML7080 |
| Kod EAN | 5902693770800 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci