Wzmacniacz LED 12-24V DC 25A (5x5A) - RGB+CCT - EV5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmacniacz LED 12-24V DC 25A (5x5A) - RGB+CCT - EV5, to urządzenie przeznaczone do rozbudowy instalacji LED bazującej na wielokolorowym oświetleniu LED ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT (np. taśma LED RGBWW) poprzez zwiększenie maksymalnej obciążalności prądowej. Zastosowanie wzmacniacza led EV5 pozwoli nie tylko na zwiększenie maksymalnej mocy dla instalacji LED lecz również umożliwi uzyskanie zsynchronizowanego sygnału PWM, przez co sterowanie nie będzie narażone na zakłócenia a wszystko z uwagi na przewodową łączność urządzenia. Atutem wzmacniacza do taśm LED EV5 jest zakres napięcia wejściowego oraz wyjściowego rzędu 12-24V DC oraz zabezpieczanie przeciwprzepięciowe które skutecznie zwiększa ochronę urządzenia.
- RGB+CCT - wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową
- RGB+W (alternatywnie) - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB (alternatywnie) - wielokolorowych
- CCT (alternatywnie) - ze zmienną temperaturą barwową
- MONO (alternatywnie) - jednokolorowych
- Zastosowanie dla wielokolorowych instalacji LED ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT
- Pięć kanałów do wykorzystania
- Rozbudowa instalacji LED do dużych rozmiarów
- Zapewnienie prawidłowej synchronizacji pracy sygnału PWM
- Szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-24VDC
- Maksymalna obciążalność urządzenia 25A
- Zabezpieczenia - odwrócona polaryzacja
- Ochrona przeciwprzepięciowa do 5kV
- Duża współpraca z systemami - PWM /0-10V /DMX512
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Mimo sporych gabarytów posiada płytką obudowę 24,5mm
- 5 letnia gwarancja
Wzmacniacz LED powinno się stosować do instalacji złożonych z produktów serii Skydance.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie wej./wyj. | 12-24V DC |
| Maksymalny prąd | 25A (5x5A) |
| Maksymalny prąd kanału | 5A |
| Zaciski | śrubowe |
| Wspólna anoda | tak |
| Sposób sterowania | PWM |
| Temperatura pracy | -30 do 55°C |
| Wymiary urządzenia | 107mm x 75mm x 24,5mm |
| Obudowa | tworzywo ABS |
| Certyfikaty | CE, EMC, LVD - EN301 489,EN 62479, EN60950 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063160761 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

