Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) E14 4W - FUT108
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) E14 4W FUT108 to wielokolorowa żarówka LED z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy sterownika Mi-Light (pilot radiowy, panel naścienny lub moduł Wi-Fi) Zastosowanie diod SMD pozwala na uzyskanie skuteczności świetlnej na poziomie 75m/W, przy dużej trwałości oraz niskim poborze mocy. Estetyczny design żarówki RGB+CCT, pozwala na wykorzystanie jej w charakterze dekoracyjnym dla pomieszczeń publicznych bądź gospodarczych.
- Przystosowana na gwint E14
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Barwa monochromatyczna w zakresie temperatur barwowych 2700-6500K
- Bezprzewodowa łączność ze sterownikiem (droga radiowa)
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi oraz komend głosowych
- Żarówka przystosowana na napięcie 230VAC
- Diody oparte na technologii SMD
- Niski pobór energii
- Wysoka trwałość diod
Droga radiowa jaką wykorzystuje żarówka LED do komunikacji ze sterownikiem Mi-Boxer, zapewnia w pełni bezprzewodową łączność na poziomie 30 metrów. Dzieje się tak ponieważ, żarówka posiada wbudowany odbiornik radiowy zapewniający połączenie. Uzyskanie opcjonalnego sterowania poprzez łączność z siecią Wi-Fi, (pozwalająca na korzystanie z urządzeń mobilnych), dostępna jest tylko i wyłącznie po zastosowaniu odpowiedniego modułu Wi-Fi.
Możliwość sterowania Wi-Fi oraz głosowo
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi oraz komend głosowych należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane" lub w powyższym zestawieniu.
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 4W |
| Znamionowy strumień świetlny | 300 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700-6500K) |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 25W |
| Nominalny kąt promieniowania | 180 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub przez wi-fi |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów |
| Współpraca z systemem Amazon Alexa | tak |
| Współpraca z systemem Google Assistans | tak |
| Szybka ochronna | tak |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Trwałość lampy | ≥50000h |
| Długość | 110 mm |
| Średnica | 37,5 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602181565 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



