Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) GU10 6W - FUT106
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) GU10 SMD 6W to wielokolorowa żarówka LED z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy sterownika Mi-Light (pilot radiowy, panel naścienny lub moduł Wi-Fi) Zastosowanie diod SMD pozwala na uzyskanie skuteczności świetlnej na poziomie 550lm, przy dużej trwałości oraz niskim poborze mocy. Estetyczny design żarówki RGB+CCT, pozwala na wykorzystanie jej w charakterze dekoracyjnym dla pomieszczeń publicznych bądź gospodarczych.
- Przystosowana na gniazdo GU10
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Barwa monochromatyczna w zakresie temperatur barwowych 2700-6500K
- Bezprzewodowa łączność ze sterownikiem (droga radiowa)
- Alternatywne sterowanie przy pomocy systemu głosowego oraz WiFi
- Brak efektu olśnienia
- Żarówka przystosowana na napięcie 230VAC
- Diody oparte na technologii SMD
- Niski pobór energii
- Wysoka trwałość diod
Droga radiowa jaką wykorzystuje żarówka LED do komunikacji ze sterownikiem Mi-Light, zapewnia w pełni bezprzewodową łączność na poziomie 30 metrów. Dzieje się tak ponieważ, żarówka posiada wbudowany odbiornik radiowy zapewniający połączenie. Uzyskanie opcjonalnego sterowania poprzez łączność z siecią Wi-Fi, (pozwalająca na korzystanie z urządzeń mobilnych), dostępna jest tylko i wyłącznie po zastosowaniu odpowiedniego modułu Wi-Fi.
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane" lub w powyższym zestawieniu
Budowa żarówki FUT106 - Charakterysyczne cechy
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | 6W |
| Znamionowy strumień świetlny | 550 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700-6500K) |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 30 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub opcjonalnie głosowo (alexa / google) oraz wi-fi |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów |
| Współpraca z systemem Amazon Alexa | tak |
| Współpraca z systemem Google Assistans | tak |
| Szybka ochronna | tak |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.55 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | 0,2s |
| Trwałość lampy | ≥50000h |
| Długość | 72 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT106 |
| Kod EAN | 6970602180919 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
