Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) MR16 4W 12V AC/DC - FUT104
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) MR16 4W FUT104 to wielokolorowa żarówka LED z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy sterownika Mi-Light (pilot radiowy, panel naścienny lub moduł Wi-Fi) Zastosowanie diod SMD pozwala na uzyskanie skuteczności świetlnej na poziomie 250-280lm, w zależności od barwy, przy dużej trwałości oraz niskim poborze mocy. Estetyczny design żarówki RGB+CCT, pozwala na wykorzystanie jej w charakterze dekoracyjnym dla pomieszczeń publicznych bądź gospodarczych.
- Przystosowana na gniazdo MR16 GU5.3
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Barwa monochromatyczna w zakresie temperatur barwowych 2700-6500K
- Bezprzewodowa łączność ze sterownikiem (droga radiowa)
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi
- Żarówka przystosowana na napięcie 12V AC/DC
- Diody oparte na technologii SMD
- Niski pobór energii
- Wysoka trwałość diod
Droga radiowa jaką wykorzystuje żarówka LED do komunikacji ze sterownikiem Mi-Light, zapewnia w pełni bezprzewodową łączność na poziomie 30 metrów. Dzieje się tak ponieważ, żarówka posiada wbudowany odbiornik radiowy zapewniający połączenie. Uzyskanie opcjonalnego sterowania poprzez łączność z siecią Wi-Fi, (pozwalająca na korzystanie z urządzeń mobilnych), dostępna jest tylko i wyłącznie po zastosowaniu odpowiedniego modułu Wi-Fi.
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane" lub w powyższym zestawieniu.
Barwny komfort - 16 milionów kolorów do wysterowania
Budowa urządzeń serii Mi-Light, umożliwia pełny dostęp do palety barw złożonej z aż 16 milionów kolorów. Uzyskanie danego odcienia koloru, zależy tak naprawdę od precyzji sterowania, które zazwyczaj, odbywa się przy pomocy dotykowych nadajników. Kolory uzyskiwane z urządzeń są barwne i przyjemne, a skuteczny współczynnik oddawania barw, pozwala w pełni na cieszenie się barwnym nastrojem panującym w pomieszczeniu razem z produktami serii Mi-Light.
Pełna kontrola - współpraca z urządzeniami nadawczymi
Bezprzewodowa droga radiowa przez które komunikują się urządzenia, udostępnia pełną paletę możliwości związanych ze sterowaniem. W zależności od produktu, sterowanie może się odbywać przy pomocy wielu dostępnych pilotów radiowych. Ta podstawowa forma komunikacji zapewnia stabilną kontrole oświetlenia LED w zasięgu 30 metrów na terenie otwartym. Ponadto większość produktów można rozbudować o alternatywną formę sterowania, poprzez zastosowanie modułu Wi-Fi, który umożliwia połączenie naszej aplikacji mobilnej z kompatybilnym urządzeniem serii Mi-Light. Urządzenia nadawcze współpracujące z danym urządzeniem możecie Państwo zobaczyć powyżej w przedstawionej tabeli lub parametrach produktu.
Całe pomieszczenie w zasięgu dłoni - sterowanie strefami
Niektóre z urządzeń nadawczych serii Mi-Light, udostępniają dostęp do wielu stref, w pełni kontrolowanych poprzez jedno urządzenie nadawcze. Zastosowanie takiego rozwiązania, w znaczny sposób ułatwia posługiwanie się stworzoną instalacją LED w danym pomieszczeniu, umożliwiając przy tym przyszłościowe rozbudowanie oświetlenia. Ciekawą funkcją jest możliwość zaprogramowania nieograniczonej ilości odbiorników do danej strefy, warunkiem w tym przypadku są już tylko parametry wyjściowe odbiornika.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | MR16 (GU 5,3) |
| Moc znamionowa | 4W |
| Znamionowy strumień świetlny | 250-280 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700-6500K) |
| Napięcie znamionowe | 12V AC/DC |
| Substytut żarówki | 25W |
| Nominalny kąt promieniowania | 25 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub przez wi-fi |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów |
| Szybka ochronna | tak |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.55 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥50000h |
| Długość | 49 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT104 |
| Kod EAN | 6970602180612 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


