Zasilacz LED napięciowy w kompaktowej obudowie 24V 1.25A 30W FTPC30V24-C2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy w super płaskiej obudowie (14mm) 24V DC 1.25A 30W FTPC30V24-C2 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble).
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Super płaska obudowa (14mm) i niewielkie gabaryty
- II Klasa izolacji
- Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 30W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1.25A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 85% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.22A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 60A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 0.5W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 156 x 50 x 17mm |
| Waga | 0.15kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC30V24-C2 |
| Kod EAN | 5902135132784 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci