Zawiesie do profili LED "FI-8-ZM-1" - Białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw mocowań w białym kolorze, wykonany ze stali nierdzewnej i aluminium. Przeznaczony jest do podwieszenia wzdłużnego liniowych opraw oświetleniowych LED do powierzchni sufitu (beton, mur, płyta GK), przy pomocy linek. System zawiesia "FI-8-ZM-1" zapewnia łatwy i szybki montaż; do powierzchni - za pomocą załączonego zestawu akcesoriów, do oprawy - za pomocą zamka małego (ZM), a do linki - za pomocą wkręta dociskowego. Skompletowany zestaw elementów posiada wysoką odporność na korozję oraz promieniowanie UV, a także umożliwia przewodzenie jednego bieguna prądu.
Kompatybilne profile LED z zawiesiem znajdziesz w zakładce "Produkty powiązane".
Cena dotyczy 1 szt. zawiesia wraz z akcesoriami do mocowania.
- Materiał: stal nierdzewna, aluminium
- Zastosowanie: montaż/podwieszenie profilu aluminiowego LED oraz opraw LED
- Udźwig: 20kg
- Wysokość x Szerokość: 91 mm x 27,8 mm
- Przewodzenie jednego bieguna prądu
- Odporność na korozję i promieniowanie UV
- Maksymalne natężenie prądu: 10A
- Spadek napięcia: 0,1V
- Stopień ochrony: IP20
Parametry techniczne
| Natężenie prądu | max. 10A |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 91mm x 27,8 mm |
| Materiał | stal nierdzewna, aluminium |
| Wysokość podsufitki | 16,6mm |
| Średnica podsufitki | 8mm |
| Kod producenta | C28134L10 |
| Kod EAN | 5902280375449 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci