Złącze do łączenia przewodu - MC - 6x0.32mm2 - przewód do przewodu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do przewodów umożliwia łączenie przewodów zasilających. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób przedłużyć instalację elektryczną.
Przeznaczona jest do łączenia maksymalnie 6 przewodów o przekroju 0.32mm2.
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 4A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.
- 1. Przygotuj przewód.
- 2. Przetnij przewód w wybranym miejscu.
- 4. Wsuń przewody do złącza z obu stron.
- 6. Użyj szczypiec, aby zacisnąć ostrze (zacisk). Zaciskaj pojedynczo. Uwaga! Czynność ta jest nieodwracalna.
- 7. Gotowe połączenie.
- 8. Uwaga! Po zaciśnięciu ostrze może wystawać max. 0.15 mm nad plastikową obudową złączki.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Ilość pinów | 6 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 5A |
| Możliwy do zastosowania przekrój przewodu | 22AWG / 0.32mm² |
| Droga kontaktu z przewodem | kontakt z przebiciem izolacji |
| Kolor | transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 13.5mm |
| Szerokość | 13.8mm |
| Wysokość | 4.3mm |
| Kod producenta | ED00033921 |
| Kod EAN | 5904063166831 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci