Złącze do taśmy LED - MC - CCT/RGB 10mm - COB - jednostronne z przewodem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do taśmy LED CCT lub RGB umożliwia podłączenie taśmy LED typu COB o szerokości podłoża 10mm do przewodów zasilających. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób podłączyć taśmę LED do dowolnego urządzenia. Specjalne ostrza po "wkłuciu" zapobiegają łatwemu rozłączeniu się taśmy LED oraz zapewniają przewodzenie prądu elektrycznego.
Przeznaczona jest dla taśm niehermetycznych (IP20) oraz taśm hermetycznych wykonanych w technologii (NANO) natrysku. Złączka nie jest kompatybilna z taśmami hermetycznymi z powłoką silikonową.
- Kompatybilna z taśmami o diodach LED COB o szerokości PCB 10mm
- Do taśm LED (CCT lub RGB)
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 4A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.

- 1. Przygotuj taśmę LED.
- 2. Przetnij taśmę LED w wyznaczonym do tego miejscu.
- 3. Wsuń taśmę LED do złącza.
- 4. Strzałka wskazuje miejsce, do którego należy dosunąć taśmę.
- 5. Użyj szczypiec, aby zacisnąć ostrze (zacisk). Zaciskaj pojedynczo. Uwaga! Czynność ta jest nieodwracalna.
- 6. Gotowe połączenie.
- 7. Uwaga! Po zaciśnięciu ostrze może wystawać max. 0.15 mm nad plastikową obudową złączki.
W przypadku zastosowania taśmy LED COB CCT w oferowanym złączu, należy zacisnąć tylko 3 ostrza, zgodnie z padami lutowniczymi.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ diod w taśmie LED | COB |
| Rodzaj taśmy LED | CCT/RGB |
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 10mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP20 / IP54 / IP65 (wyłącznie w technologii NANO) |
| Ilość łączonych przewodów | 4 |
| Ilość pinów | 4 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 4A |
| Średnica przewodu | 0.32mm² |
| Długość przewodu | +/- 150mm |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt z przebiciem PCB |
| Kolor | transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 13.5mm |
| Szerokość | 11.5mm |
| Wysokość | 4.3mm |
| Kod producenta | ED00033895 |
| Kod EAN | 5904063166909 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci