Złącze do taśmy LED - MC - CCT/RGB 10mm - COB - taśma do przewodu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do taśmy LED CCT lub RGB umożliwia podłączenie taśmy LED typu COB o szerokości podłoża 10mm do przewodów zasilających. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób połączyć taśmę LED z własnym przewodem. Specjalne ostrza po "wkłuciu" zapobiegają łatwemu rozłączeniu się taśmy LED oraz zapewniają przewodzenie prądu elektrycznego.
Przeznaczona jest dla taśm niehermetycznych (IP20) oraz taśm hermetycznych wykonanych w technologii (NANO) natrysku. Złączka nie jest kompatybilna z taśmami hermetycznymi z powłoką silikonową.
- Kompatybilna z taśmami o diodach LED COB o szerokości PCB 10mm
- Do taśm LED (CCT lub RGB)
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 6A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.

- 1. Przygotuj taśmę LED.
- 2. Przetnij taśmę LED w wyznaczonym do tego miejscu.
- 3. Przygotuj przewody.
- 4. Wsuń taśmę LED i przewód do złącza z obu stron.
- 5. Strzałka wskazuje miejsce, do którego należy dosunąć taśmę i przewód.
- 6. Użyj szczypiec, aby zacisnąć ostrze (zacisk). Zaciskaj pojedynczo. Uwaga! Czynność ta jest nieodwracalna.
- 7. Gotowe połączenie.
- 8. Uwaga! Po zaciśnięciu ostrze może wystawać max. 0.15 mm nad plastikową obudową złączki.
W przypadku zastosowania taśmy LED COB CCT w oferowanym złączu, należy zacisnąć tylko 3 ostrza, zgodnie z padami lutowniczymi.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ diod w taśmie LED | COB |
| Rodzaj taśmy LED | CCT/RGB |
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 10mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP20 / IP54 / IP65 (wyłącznie w technologii NANO) |
| Ilość pinów | 4 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 6A |
| Możliwy do zastosowania przekrój przewodu | 22AWG / 0.32mm² |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt z przebiciem PCB |
| Droga kontaktu z przewodem | kontakt z przebiciem izolacji |
| Kolor | transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 13.5mm |
| Szerokość | 11.5mm |
| Wysokość | 4.3mm |
| Kod producenta | ED00033913 |
| Kod EAN | 5904063166916 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci