Lampa ogrodowa stojąca LED 20W 4000K 80cm - EVO 15403
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED EVO GL15403 to dwustronnie świecąca oprawa przeznaczona jest m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury. Zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 1200 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwukierunkowy strumień świetlny ( przód i tył oprawy)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 20W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 1200 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | przód / tył |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 800 x 110 x 55 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | GL15403 |
| Kod EAN | 5908310068534 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
