Lampa ogrodowa stojąca LED 8W 4000K 30cm - EVO 15401
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED EVO GL15401 to dwustronnie świecąca oprawa przeznaczona jest m.in. do oświetlenia nowoczesnych ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 560 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwukierunkowy strumień świetlny ( przód i tył oprawy)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz terenu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 8W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 560 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | przód / tył |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 300 x 110 x 55 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | GL15401 |
| Kod EAN | 5908310068275 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
