Lampa elewacyjna LED 8W 4000K - EVO GL15404
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa elewacyjna EVO GL15404 to dwustronnie świecąca oprawa przeznaczona jest m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan, a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Kinkiet zewnętrzny LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 560 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
W zestawie z oprawą elewacyjną dostarczane są również wkręty montażowe.
- Nowoczesne wzornictwo
- Dwukierunkowy strumień świetlny ( przód i tył oprawy)
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji oraz terenu wokół
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 8W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 560 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | przód / tył |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 250 x 110 x 105 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | GL15404 |
| Kod EAN | 5908310068541 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci