Magistrala rozgłoszeniowa DALI Skydance - 230VAC - 16VDC 200mA - DT6/DT8 - DA-PB
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- DALI - opartych na systemie DALI
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230VAC
- Pozwala rozszerzyć sieć DALI o protokół DT6/DT8
- Jedno wyjście DALI podzielone na dwie grupy
- Maksymalny prąd wyjściowy 200mA
- Liczba urządzeń w sieci ograniczona do 64 sztuk
- Automatyczna kalibracja adresu DALI
- Przycisk DIP do zmiany trybu pracy wyjścia
- Wbudowana dioda sygnalizujące prace urządzenia
- Współpracuje z protokołami 623386-102, IEC 62386-207, IEC 62386-209
- Posiada zabezpieczenie zwarciowe
- Temperatura pracy urządzenia -20 do 55 stopni
- Obudowa pozwalająca na stabilny
- Wysoka jakość wykonania
- Okres gwarancji wynoszący 5 lat
Schemat instalacji - Magistrala rozgłoszeniowa DALI DA-PB

Poznaj serie produktu - Sterowniki DALI
Sterowniki LED DALI, to jasno sprecyzowane urządzenia służące do kontroli oświetlenia LED wykorzystujące cyfrowy system sterowania oparty na sprawdzonej i cenionej na rynku technologii DALI (ang. Digital Addressable Lighting Interface) Produkty z systemu DALI charakteryzują się wspólną siecią (magistralą), do której podłączamy urządzenia odbiorcze. Istotną cechą sterowników DALI jest wysoka synchronizacja wspólnych urządzeń, duże możliwości sterowania oraz spora kompatybilność z uwagi na całą gamę urządzeń współpracujących, w tym nie tylko sterowników do led. Produkty skonstruowane w oparciu o system DALI posiadają wbudowany wyświetlacz LCD, który ukazuje uprzednio ustalony adres, co znaczącą ułatwia dostęp do oświetlenia LED. Niektóre z produktów mogą być również dodatkowo wzbogacone o niezależne sterowanie np. używając wejścia dla przycisku zwiernego.
System DALI przedstawiony na powyższym zdjęciu, to prosty sposób na stworzenie rozbudowanej instalacji LED, która cechuje się wymianą danych bez zakłóceń nawet w przypadku dużych sieci. Bazowym założeniem sieci DALI jest przewodowa komunikacja wykorzystująca wspólną sieć DALI, do której możemy podłączyć urządzenia sterujące jak np. panele naścienne LED DALI, sterowniki DALI z wejściem PC czy czujniki z sensorami DALI. Z kolei do urządzeń odbiorczych możemy zaliczyć różnego typu ściemniacze do LED DALI, przekaźniki DALI czy różnego rodzaju zasilacze LED z wejściem DALI. Warto wspomnieć ze system ten posiada konwertery, umożliwiające korzystanie z takich metod sterowania jak DMX512 czy komunikacja oparta na częstotliwości radiowej 2,4GHZ w formie pilotów do LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | magistrala (host) |
| Typ instalacji | 4w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W) |
| System sterowania oświetleniem | DALI |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo (DALI) |
| Typ wyjść sterownika/ów | DALI (cyfrowe) |
| Napięcie znamionowe | wej. - 100-240V AC / wyj. - 16V DC (Dali) |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 200mA |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa |
| Szklany panel | tak |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | intrerfejs DALI Bus Standard: IEC62386-102, 207, 209 |
| Temperatura pracy | od -20 do +55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchiowo (dwa owalne otwory montażowe) lub element samoprzylepny (taśma klejąca) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | typ kontroli DT6, DT8-TC, DT8-RGB, DT8-RGBW |
| Wymiary | 135 x 38 x 20,5 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | DA-PB |
| Kod EAN | 5903271051724 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

