Odbiornik LED 5w1 IP67 - MONO /CCT /RGB /RGB+CCT - 12-36V DC 20A - LS2-WP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 IP67 - MONO /CCT /RGB /RGB+CCT - 12-36V DC 20A - LS2-WP, to produkt umożliwiający bezprzewodowe sterowanie oświetleniem LED. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób, pozwalający na zastosowanie go w różnorakich instalacjach LED. W zależności od trybu pracy, urządzenie może pracować przy oświetleniu monochromatycznym oraz wielokolorowym (RGB /RGB+W oraz RGB+CCT). Komunikacja odbywa się przy pomocy drogi radiowej a podstawowy zasięg radiowy jaki uzyskujemy to 30 metrów w terenie otwartym, z możliwością zwiększenia go poprzez retransmisje sygnału. Względem odbiornika LS2, posiada większą obciążalność prądową o wartości 20A oraz zwiększoną odporność na wilgoć, za sprawą hermetycznej obudowy o klasie szczelności IP67.
Jedną z najistotniejszych cech tego odbiornika jest możliwość zastosowania go do każdej instalacji (MONO /CCT /RGB /RGBW/ RGB+CCT) z pomocą jednego pilota bądź panelu naściennego. Dotychczas w przypadku instalacji mieszanych w pomieszczeniach np. monochromatycznych i RGB, należało zastosować osobne zestawy do każdego z nich. Zastosowanie sterownika z odbiornikiem LS2-WP, umożliwia sterowanie każdej instalacji poprzez odpowiednie zaprogramowanie odbiornika LS2-WP.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych z zmienną temperaturą barwową
- Zastosowanie dla instalacji MONO /CCT /RGB /RGB+W/ RGB+CCT
- Przedłużenie sygnału radiowego (retransmisja sygnału)
- Wspólna synchronizacja urządzeń znajdujących się w instalacji
- Szeroki zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-36V DC.
- Bezprzewodowa komunikacja z pilotem
- Maksymalna obciążalność prądowa 20A
- Hermetyczna obudowa odbiornika IP67
- Współpraca z modułem Wi-fi (opcja dodatkowa)
- Możliwość stworzenia bardzo dużej instalacji LED
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiornika radiowego jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX1, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika radiowego
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-36V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 20A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 60°C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Wymiary | 185 x 87 x 31mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602181404 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci





