Odbiornik LED - Mono - 12-24V 6A - Slim - MLR1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED - Mono - 12-24V 6A - Slim - MLR1, jest to bardzo małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania oświetleniem LED monochromatycznym MONO. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę natężenia jasności dla taśmy jednokolorowej poprzez zastosowanie odpowiedniego ściemniacza led. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą WiFi oraz systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Sterownik MLR1 charakteryzuje się bardzo dobrą ergonomią, a to dlatego iż posiada wąską obudowę umożliwiającą montaż w szczelinach bądź szerszych profilach aluminiowych LED. Sterownik miBoxer MLR1 posiada złącza DC 5.5/2.1 które umożliwiają bezpośrednie podłączenie przewodów zasilających oraz taśm LED do ściemniacza led MLR1, co w znacznym stopniu ułatwia montaż. Seria ta została objęta pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- MONO - jednokolorowej
- Możliwość użycia sterownika do instalacji LED MONO
- Zastosowanie dla taśm jednokolorowych MONO
- Uzyskanie sterowania natężeniem jasności
- Obciążalność prądowa wynosząca 6A
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową o częstotliwości 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący do 30 metrów w terenie otwartym
- Retransmisja sygnału wraz z jego auto synchronizacją między urządzeniami
- Współpraca z siecią Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Zaimplementowane złącza DC 5.5/2.1
- Możliwość zamontowania w profilu aluminiowym LED
- Bardzo wąska obudowa
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Głosowe sterowanie
Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych

Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX2, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 6A |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | logarytmiczna |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | wbudowane złącza DC 5.5/2.1 (wtyk-gniazdo) |
| Wymiary | 76 x 19 x 8.8 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-3 V2.1.1, EN 61347-1:2015+A1: 2021, EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 440 V2.2.1, |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 6970602185730 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

