Oprawa punktowa LED CCT typu downlight LED 9W - UGR <16 - FUT083
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa punktowa CCT typu downlight LED 9W UGR 16 - FUT083, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED COB o mocy 9W z możliwością temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K przy pomocy pilota radiowego LED lub panela naściennego LED. Oprawy led tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy punktowej typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa Mi-Boxer współpracuje ze sterownikami led z serii Mi-Boxer. Zasilana jest bezpośrednio z sieci 230VAC.
Oprawa sufitowa FUT083 została skonstruowana z myślą o przyjaznym użytkowaniu dla naszych oczu, bowiem posiada dyfuzor wraz z dioda LED COB o współczynniku olśnienia UGR 16 Zabieg ten sprawia iż emitowane światło w oprawie jest delikatne i nie powoduje efektu olśnienia, gdyż nasz wzrok nie jest na to bezpośrednio narażony. Idealnie nada się do dekoracyjnego oświetlenia z uwagi na punktową budowę soczewki o wąskim kącie światła rzędu 24 stopni oraz strumieniu świetlnym na poziomie 550lm.
- Brak efektu olśnienia
- Moc oprawy rzędu 9W
- Strumień świetlny na poziomie 550lm
- Wąska punktowa soczewka o kącie światła rzędu 24 stopni
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI <90
- Brak efektu olśnienia UGR <16
- Płynny efekt regulacji natężenia jasności (4096 poziomów)
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca 30 metrów
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego poprzez retransmisje
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Alternatywne sterowanie przy użyciu głosowych systemów (opcja dodatkowa)
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230VAC
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Solidna konstrukcja wykonana z aluminium
- Długa żywotność
Łączność opraw typu downlight z serii Mi-Boxer, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem FUT083, znajdą Państwo przedstawione w zakładce ,,produkty powiązane".
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 9W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | CCT (od 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 550 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 24 stopnie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >90 |
| Współczynnik olśnienia | UGR<16 |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały / czarny |
| Materiał wykonania | stop aluminium + poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | nie |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów (z możliwością wydłużenia poprzez zastosowanie kolejnej oprawy) |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | COB |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi85x60mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi75mm |
| Waga oprawy | 0.42 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT083 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci