Oprawa sufitowa CCT typu downlight LED 9W przeciwodblaskowa - FUT075
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa CCT typu downlight LED 9W przeciwodblaskowa - FUT075, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED COB o mocy 9W z możliwością uzyskania temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K przy pomocy pilota radiowego LED lub panela naściennego LED. Oprawy tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa FUT075 współpracuje ze sterownikami z serii Mi-Boxer. Zasilana jest bezpośrednio z sieci 230VAC.
Oprawa sufitowa FUT075 została skonstruowana z myślą o przyjaznym użytkowaniu dla naszych oczu, Bowiem posiada ona specjalne wgłębienie w obudowie w której umiejscowiony jest dyfuzor wraz z dioda LED COB, która skutecznie rozprowadza światło po głębieniu oprawy LED. Zabieg ten sprawia iż emitowane światło w oprawie jest delikatne i nie powoduje efektu olśnienia, gdyż nasz wzrok nie jest na to bezpośrednio narażony.
- Brak efektu olśnienia
- Moc oprawy rzędu 9W
- Strumień świetlny na poziomie 700lm
- Wąski kąt padania światła 24 stopnie
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI >90
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Płynna regulacja natężenia jasności
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca 30 metrów
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego poprzez retransmisje
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi
- Alternatywne sterowanie przy użyciu głosowych systemów
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230VAC
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Solidna konstrukcja wykonana z aluminium
- Długa żywotność
Łączność opraw typu downlight z serii Mi-Boxer, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem FUT075, znajdą Państwo przedstawione w zakładce ,,produkty powiązane".
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych

Innowacyjnym rozwiązaniem oprawy downlight jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX2, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją oprawy downlight LED FUT075 z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji . Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 9W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | CCT (od 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 700 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 24 stopnie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >90 |
| Współczynnik olśnienia | przeciwodblaskowa |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały / czarny |
| Materiał wykonania | stop aluminium + poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | nie |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów (z możliwością wydłużenia poprzez zastosowanie kolejnej oprawy) |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | COB |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi89,5mm (84mm) x 80mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi75mm |
| Waga oprawy | 0.372 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602185792 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

