Pilot LED do puszkowy - RGB+CCT - 1 strefowy - do przycisków dzwonkowych - 230VAC - PUSH1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot do puszkowy LED PUSH1 z serii Mi-Boxer, to nadajnik umożliwiający sterowanie oświetleniem LED dedykowanym dla jednej strefy przy wykorzystaniu odbiornika radiowego miBoxer. Sterownik do puszkowy LED PUSH1 posiada trzy wyjścia bezpotencjałowe, które możemy podłączyć do trzy klawiszowego przycisku dzwonkowego, aby móc uzyskać możliwość sterowania oświetleniem LED składającym się z wielokolorowej taśmy LED wraz ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT. Każdy z tych przycisków realizuje inną funkcję sterowania. Pilot LED do przycisków dzwonkowych PUSH1 charakteryzuje się pełną możliwością sterowania — uzyskaniem zarówno dowolnego koloru z palety barw RGB, jak również czynną zmianą natężenia jasności wraz ze zmianą temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K, a sam sygnał otrzymywany z przycisku dzwonkowego podłączonego do sterownika PUSH1 przesyłany jest drogą radiową do odbiornika miBoxer w obrębie 30 metrów w terenie otwartym. Montowany jest bezpośrednio w puszce fi60 wraz z przyciskiem dzwonkowym a zasilany jest bezpośrednio z sieci 230VAC.
Aby móc wykorzystać pełny potencjał sterownika do przycisków dzwonkowych i wysterować zarówno jasność, temperaturę barwową CCT oraz kolor RGB taśmy LED, konieczne jest użycie jednego przycisku dzwonkowego, który posiada trzy klawisze. Alternatywą jest również użycie trzech pojedynczych przycisków dzwonkowych — tak by każdy z nich realizował inną funkcję.
- MONO - jednokolorowa
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych z zmienną temperaturą barwową
- Włączenie oraz wyłączenie oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Skokowa zmiana kolorów RGB (poszczególne kolory)
- Czynna zmiana kolorów RGB (paleta kolorów RGB)
- Skokowa zmiana temperatury barwowej CCT (barwa ciepła/neutralna/zimna)
- Czynna regulacja temperatury barwowej CCT (2700-6500K)
- Przeznaczony do przycisków dzwonkowych
- Trzy wyjścia bezpotencjałowe o różnym działaniu (jasność/temperatura/kolor)
- Zastosowanie do każdej instalacji LED (MONO/CCT/RGB/RGB+W/RGB+CCT)
- Obsługa jednej strefy
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2,4GHz)
- Zasięg radiowy wynoszący 30 metrów
- Płynna regulacja natężenia jasności
- Możliwość wysterowania temperatury barwowej CCT
- Wysterowanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Płynne ściemnianie z wykorzystaniem 4096 poziomów
- Zakres regulacji jasności od 0,1% do 100%
- Pobór mocy w trybie czuwania 0.15W
- Montowany do puszki fi60
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2,4Ghz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji LED na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń, możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.



Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot dopuszkowy |
| Typ instalacji | RGB+CCT (wielokolorowa ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | bezpotencjałowe |
| Napięcie znamionowe | wej. - 100-240V AC / wyj. - bezpotencjałowe |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (pogłębiana lub podwójna) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dedykowany do włączników dzwonkowych |
| Wymiary | 49 x 49 x 25mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185679 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

