Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany MW (360°) - 230V 900W - wyjście 0/1-10V + RF 2,4GHz - EH-M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany MW (360°) - 230V 900W - wyjście 0/1-10V + RF 2,4GHz - EH-M, to innowacyjny czujnik ruchu służący do sterowania oświetleniem LED nieprzekraczającym sumarycznej mocy 900W. Działa on na zasadzie wykrywania zmian w otoczeniu, emitowanych poprzez fale o wysokiej częstotliwości. Zasięg detekcji czujnika to 20 metrów przy maksymalnej wysokości 10m. Czujnik ruchu PIR EH-M charakteryzuje się detekcją ruchu w zakresie 360 stopni z możliwością regulacji takich parametrów jak regulacja czasu pracy, czasu podtrzymania oraz światła. Ponadto posiada dwa przyciski typu "DIP" które pozwalają na ustalenie trybu pracy, w jakim ma się znajdować czujnik ruchu EH-M. Może pracować jako włącznik ON/OFF bądź ściemniacz LED.
Posiada dodatkowe wyjścia, które pozwalają przekazać odebrany przez czujnik sygnał na różne sposoby. Pierwszym z nich jest komunikacja z urządzeniami odbiorczymi Skydance, do których np. możemy podłączyć taśmę LED i przesyłać jej sygnał czujnika ruchu bezprzewodowo z użyciem drogi radiowej bazującej na częstotliwości 2,4GHz w obrębie 30 metrów bez zakłóceń lub z wykorzystaniem wyjścia 0/1-10V, do którego podłączyć możemy przemysłową lampę LED bądź inne źródło światła posiadające wejście 0/1-10V.
Warto wspomnieć ze czujnik ruchu EH-M posiada zdejmowaną przednią obudowę, pod którą znajdują się potencjometry służące do regulacji parametrów czujnika ruchu EH-M. Idealne sprawdzi się w wewnętrznych zastosowaniach takich jak biura, domy czy pomieszczenia użyteczności publicznej, a także w branży przemysłowej. Montaż z kolei jest wpustowy. Wysoka jakość wykonania produktu zapewnia pięcioletnią gwarancję.
- Wykorzystuje technologie mikrofalową MW
- Działa na zasadzie wykrywania zmian, emitowanych poprzez fale o wysokiej częstotliwości
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Maksymalna obciążalność 900W (4A)
- Łączność z urządzeniami wykorzystująca drogę radiową
- Zdalna komunikacja oparta o częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów
- Dodatkowe wyjście 0/1-10V dla lampy LED bądź ściemniacza LED
- Zasięg wykrywania czujnika na poziomie 20 metrów
- Możliwość wyregulowania czułości detekcji wykrywania
- Maksymalna wysokość montażu do 10 metrów
- Kąt detekcji czujnika to 360 stopni
- Pobór prądu w trakcie pracy poniżej 1,6W
- Temperatura pracy urządzenia -20 do 50 stopni
- Wpustowy montaż
- Obudowa w kolorze białym
- 5 letni okres gwarancyjny
Schemat instalacji — wykorzystanie dwóch sposobów podłączenia czujników ruchu EH-M

Schemat podłączenia czujnika ruchu Skydance EH-M, będzie różnił się w zależności od jego wykorzystania. Jeśli zależy Wam na klasycznym działaniu czujnika ruchu, to wystarczy, że na wyjście podłączycie źródło światła 230V i ustalicie czujnik ruchu EH-M w pozycji "switch". Można również wykorzystać dodatkowe wyjście przeznaczone dla lamp LED bądź sterowników posiadających wejście 0/1-10V. Dodatkowo wzburzony sygnał czujnika ruchu może być przekazany bezprzewodowo poprzez drogę radiową np. do odbiornika Skydance, który pozwala na podłączenie taśmy LED.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 100-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Typ czujnika | MW + 2,4Ghz + 0/1-10V (wykrywanie zmian sygnału wysokiej czestotliwości i przekazywanie go do urządzenia odbiorczego lub wejścia 0/1-10V)) |
| Obciążenie znamionowe | 900W (oświetlenie LED) + max 30mA (wyjście 0/1-10V) |
| Zużycie prądu | max. 1,6W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s /30s /90s /3min /10min /20min /30min/∞ |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 10lux /30lux /50lux /100lux /150lux /200lux /Wyłącz |
| Odległość wykrywania | do 20mb |
| Zakres wykrywania | 360° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,5 - 3m/s |
| Wysokość instalacyjna | maksymalnie do 10 metrów |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Wymiary | 40mm x 95mm (wys. średnica) |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | EH-M |
| Kod EAN | 5904063169764 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci