Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany MW (360°) - 230V 900W - wyjście 0/1-10V + RF 2,4GHz - Zigbee 3.0 - EH-M(WZ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany MW (360°) - 230V 900W - wyjście 0/1-10V + RF 2,4GHz - Zigbee 3.0 - EH-M(WZ), to innowacyjny czujnik ruchu służący do sterowania oświetleniem LED nieprzekraczającym sumarycznej mocy 900W. Działa on na zasadzie wykrywania zmian w otoczeniu, emitowanych poprzez fale o wysokiej częstotliwości. Zasięg detekcji czujnika to 20 metrów przy maksymalnej wysokości 10m. Czujnik ruchu PIR EH-M(WZ) charakteryzuje się detekcją ruchu w zakresie 360 stopni z możliwością regulacji takich parametrów jak regulacja czasu pracy, zasięgu detekcji oraz czułości czujnika zmierzchu. Ponadto posiada przycisk typu "DIP" który pozwala na ustalenie trybu wejścia, w jakim ma się znajdować czujnik ruchu EH-M(WZ). Współpracuje z systemem komunikacji Zigbee 3.0.
Posiada dodatkowe wyjścia, które pozwalają przekazać odebrany przez czujnik sygnał na różne sposoby. Pierwszym z nich jest komunikacja z urządzeniami odbiorczymi Skydance, do których np. możemy podłączyć taśmę LED i przesyłać jej sygnał czujnika ruchu bezprzewodowo z użyciem drogi radiowej bazującej na częstotliwości 2,4GHz w obrębie 30 metrów bez zakłóceń lub z wykorzystaniem wyjścia 0/1-10V, do którego podłączyć możemy przemysłową lampę LED bądź inne źródło światła posiadające wejście 0/1-10V oraz trzecie to komunikacja wykorzystująca bezprzewodową sieć Zigbee 3.0 umożliwiając tym samym komunikacje i sterowanie poprzez aplikacje Tuya.
Warto wspomnieć ze czujnik ruchu EH-M(WZ) posiada zdejmowaną przednią obudowę, pod którą znajdują się potencjometry służące do regulacji parametrów czujnika ruchu EH-M(WZ). Idealne sprawdzi się w wewnętrznych zastosowaniach takich jak biura, domy czy pomieszczenia użyteczności publicznej, a także w branży przemysłowej. Montaż z kolei jest wpustowy. Wysoka jakość wykonania produktu zapewnia pięcioletnią gwarancję.
- Wykorzystuje technologie mikrofalową MW
- Działa na zasadzie wykrywania zmian, emitowanych poprzez fale o wysokiej częstotliwości
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Maksymalna obciążalność 900W (4A)
- Wspierany przez system komunikacji ZigBee 3.0
- Łączność z urządzeniami wykorzystująca drogę radiową
- Zdalna komunikacja oparta o częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów
- Dodatkowe wyjście 0/1-10V dla lampy LED bądź ściemniacza LED
- Zasięg wykrywania czujnika na poziomie 20 metrów
- Konfiguracja parametrów za pomocą aplikacji Tuya
- Maksymalna wysokość montażu do 10 metrów
- Kąt detekcji czujnika to 360 stopni
- Pobór prądu w trakcie pracy poniżej 1,3W
- Temperatura pracy urządzenia -20 do 50 stopni
- Wpustowy montaż
- Obudowa w kolorze białym
- 5 letni okres gwarancyjny
Schemat instalacji — wykorzystanie dwóch sposobów podłączenia czujników ruchu EH-M(WZ)

Schemat podłączenia czujnika ruchu Skydance EH-M(WZ), będzie różnił się w zależności od jego wykorzystania. Jeśli zależy Wam na klasycznym działaniu czujnika ruchu, to wystarczy, że na wyjście podłączycie źródło światła 230V. Można również wykorzystać dodatkowe wyjście przeznaczone dla lamp LED bądź sterowników posiadających wejście 0/1-10V. Dodatkowo wzburzony sygnał czujnika ruchu może być przekazany bezprzewodowo poprzez drogę radiową np. do odbiornika Skydance, który pozwala na podłączenie taśmy LED.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 100-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Typ czujnika | MW + 2,4Ghz + 0/1-10V + Zigbee 3.0 (wykrywanie zmian sygnału wysokiej czestotliwości i przekazywanie go do urządzenia odbiorczego lub wejścia 0/1-10V, aplikacja Tuya) |
| Obciążenie znamionowe | 900W (oświetlenie LED) + max 30mA (wyjście 0/1-10V) |
| Zużycie prądu | max. 1,3W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 5s - 60min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 10lux /30lux /50lux /100lux /150lux /200lux /Wyłącz |
| Odległość wykrywania | do 20mb |
| Zakres wykrywania | 360° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,5 - 3m/s |
| Wysokość instalacyjna | maksymalnie do 10 metrów |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Wymiary | 40mm x 95mm (wys. średnica) |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS / EMC / RED |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063168927 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
