Wielofunkcyjny czujnik zbliżeniowy WiFi - wyzwalacz akcji - 12-24V DC - proxiBox - Blebox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bezprzewodowy czujnik zbliżeniowy, pozwalający na wyzwolenie wyjścia danego urządzenia bądź sterownika z serii polskiego producenta Blebox za pomocą krótkiego bądź dłuższego dotyku. Proxibox z uwagi na zasilanie niskim napięciem rzędu 12-24V jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Jego niewielkie wymiary, pozwalają na umiejscowienie czujnika pod kafelkami, blatem, bądź inną powierzchnią nieprzewodzącą bez zaburzania koncepcji zaaranżowanego wnętrza a zaawansowana technologia wykrywania dotyku, nie wymaga regulacji czułości. Kalibracja przebiega automatycznie w zaledwie kilka sekund od startu urządzenia.
To jaką funkcje będzie pełnił bezprzewodowy czujnik zbliżeniowy proxiBox, zależeć będzie od przypisanego urządzenia i funkcji, jaka ma być realizowana poprzez nasz dotyk. Sterownik zbliżeniowy proxiBox może obsłużyć do 30-stu takich akcji. Możesz go wykorzystać do załączania/wyłączania światła bądź dowolnego urządzenia z użyciem switchBoxa, otwierania/zamykania rolet przy pomocy shutterBoxa, czy ściemniania/rozjaśniania taśmy LED z wykorzystaniem wLightBox'a.
- shutterBox - sterownik do rolet
- gateBox - sterownik do bram
- dimmerBox - ściemniacz do żarówek 230V
- switchBox - bezprzewodowy włącznik 230V
- switchBoxD - podwójny bezprzewodowy włącznik 230V
- pixelBox - sterownik do taśm cyfrowych LED
- wlightBox - sterownik do taśm LED RGB+CCT
- wlightBoxS - ściemniacz do taśm LED MONO
- doorBox - sterownik do furtek i drzwi
- Do zbliżeniowego sterowania urządzeniami Blebox
- Działa na zasadzie różnicy potencjałów (zbliżenia dłoni)
- Rozróżnia krótkie oraz dłuższe sygnały
- Bezprzewodowa komunikacja z wykorzystaniem sieci µWiFi
- Zasilanie niskim stałym napięciem 12-24V
- Maksymalna obsługa do 30 akcji
- Konfigurowanie akcji poprzez aplikacje wBox
- Doskonale zintegrowany z aplikacją wBox
- Technologia kryptograficzna zapewniająca wysokie bezpieczeństwo komunikacji
- Montowany pod powierzchnią nieprzewodzącą (blat, kafelki itp.)
- Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS
- Minimalistyczne wymiary
- Produkt polski - wykonany w Polsce
- Okres gwarancyjny wynoszący 60 miesięcy (5 lat)

Zbliżeniowy czujnik proxiBox możemy dowolnie wyzwalać nawet gdy mamy wilgotne dłonie. Nasza dłoń nie będzie narażona na niebezpieczeństwo, a wszystko dzięki niskonapięciowemu układowi zasilania.

Tak ukryty sterownik wywrze na twoich bliskich niezapomniane wrażenie. Jednym gestem możesz uruchomić klimatyzacje, sprzęt grający czy włączyć światło. Z proxiBox łatwo zwrócisz uwagę swoich partnerów na inteligentne rozwiązania zastosowane przez Ciebie w biurze.
Przemyślany rozwój polskiego producenta, pozwala na stworzenie spójnego systemu urządzeń oraz sterowników led, które pozwalają na komunikacje wykorzystując do tego różne sposoby. Co ważne wszystko w oparciu o dwustronną komunikację, co znacznie ułatwia monitorowanie oraz korzystanie z i tak łatwego już systemu sterowania np. światłem. Jak widzicie na powyższym schemacie, różnymi kolorami opisane są metody komunikacji. Kolorem niebieskim oznaczona jest wewnętrzna sieć urządzenia, z którą możemy połączyć się za pomocą naszego smartfona, bez konieczności konfiguracji, korzystając z posiadanego urządzenia w formie plug and play. Kolor zielony ukazuje konfiguracje z naszą lokalną siecią Wifi, wykorzystując do tego domowy router. Kolorem żółtym zaznaczona została forma dostępu, która korzysta z chmury BleBox, pozwalającej na dostęp do naszych urządzeń wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Kolor czerwony oraz fioletowy, to wsparcie instalacji niewymagające sieci Wifi. W grupie tej znajdują się przede wszystkim czujniki, piloty czy różne włączniki. Podsumowując, stworzenie inteligentnej instalacji led smart home dla naszych gospodarstw domowych, opartej o rodzimą markę Blebox, to idealne rozwiązanie, mogące połączyć ze sobą ogromne możliwości rozwoju.
Poglądowy schemat podłączenia - wielofunkcyjny czujnik zbliżeniowy proxiBox
- Sterowanie z użyciem urządzeń mobilnych (aplikacja wBox): Podstawową a zarazem niestandardową formą komunikacji z urządzeniem sterującym, jest komunikacja za pomocą sieci wifi. Przy pomocy odpowiedniej aplikacji kompatybilnej z naszym urządzeniem, łączymy się z programem wBox umożliwiającym pełną kontrole naszej instalacji LED z urządzenia mobilnego
Interfejs dla sterowników Blebox realizowany przez aplikacje wBox stawia przede wszystkim na zaawansowaną technologię oraz prostote użytkowania. To, co dla nas użytkowników jest potrzebne, widoczne jest niemal od razu z uwagi na minimalistyczną skórkę aplikacji. Bowiem z poziomu głównego menu, możemy przejść do naszych ulubionych scen czy grup. Pozwalają one w łatwy sposób kontrolować dostęp do konkretnych pomieszczeń (grupy) czy uprzednio ustalonych sekwencji (sceny). Aplikacja wBox jest również odpowiednio zabezpieczona, przez co dostęp do naszych sterowników LED jest całkowicie bezpieczny.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do zbliżeniowego sterowania innymi urządzeniami Blebox |
| Zasilanie | bareria x2 AAA |
| Ilość przycisków | 2 - krótkie naciśnięcie oraz dłuższe przytrzymanie |
| Rodzaj przycisku | pojemnościowy (zbliżeniowy) |
| ilość obsługiwanych urządzeń | maksymalnie 30 |
| Protokół transmisji | uWifi |
| Częstotliwość transmisji | 2,4GHz |
| Rodzaj transmisji | dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana |
| Tryb komunikacji | połączenie bezpośrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na Świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet) |
| Współpracujące systemy | Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, Windows Phone, komputery i urządzenia mobilne wspierające HTML5 |
| Złącze wejściowe | zaciski śrubowe |
| Temperatura pracy | -10 do + 40°C |
| Sposób montażu | pod powierzchnią nieprzewodzącą, taśma montażowa |
| Obudowa | wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130°C) |
| Kolor | czarny |
| Wymiary modułu | 40 mm x 53 mm x 18 mm |
| Kod producenta | PROXIBOX |
| Kod EAN | 5900168580329 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


