Złącze do taśmy LED hermetycznej - MCWP - MONO 10mm - COB/SMD - dwustronne z przewodem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do hermetycznej taśmy LED MONO umożliwia podłączenie dwóch taśm LED, bez konieczności lutowania. Specjalne ostrza po "wkłuciu" zapobiegają łatwemu rozłączeniu się taśmy LED oraz zapewniają przewodzenie prądu elektrycznego.
Przeznaczona jest dla taśm hermetycznych (IP67) z powłoką z kleju silikonowego.
- Kompatybilna z taśmami o diodach LED COB i SMD o szerokości PCB 10mm
- Do taśm jednokolorowych (MONO)
- Wodoodporność łączenia w stopniu IP65
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 6A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.

- 1. Przygotuj taśmę LED COB lub SMD.
- 2. Przetnij taśmę LED w wyznaczonym do tego miejscu.
- 3. Wsuń taśmę LED do przezroczystego gniazda złącza.
- 4. Zainstaluj gniazdo z taśmą LED w szczeliny złącza.
- 5. Pamiętaj, aby taśma LED była do wsunięta do samego końca gniazda - w przeciwnym razie łączenie może nie przewodzić prądu elektrycznego.
- 6. Zainstaluj drugie gniazdo w złączu tak jak poprzednie.
- 7. Gotowe łączenie
- 8. Przy zaciskaniu złączy z dużą ilością PIN-ów, można użyć narzędzi pomocniczych, np. kombinerek. Ważne aby zaciskać je wtedy od krawędzi bocznych gniazda.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ diod w taśmie LED | COB i SMD |
| Rodzaj taśmy LED | MONO |
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 10mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP67 (w kleju silikonowym) |
| Ilość łączonych przewodów | 2 |
| Ilość pinów | 2 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 6A |
| Średnica przewodu | 0.52mm² |
| Długość przewodu | +/- 150mm |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt z przebiciem PCB |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 35.5mm |
| Szerokość | 17mm |
| Wysokość | 8.5mm |
| Kod producenta | ED00033927 |
| Kod EAN | 5904063167241 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci