Złącze do taśmy LED hermetycznej - MCWP - MONO 10mm - COB/SMD - jednostronne z przewodem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do hermetycznej taśmy LED MONO umożliwia podłączenie dwóch taśm LED jednokolorowych typu COB lub SMD o szerokości podłoża 10mm. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób podłączyć taśmę LED do dowolnego urządzenia. Specjalne ostrza po "wkłuciu" zapobiegają łatwemu rozłączeniu się taśmy LED oraz zapewniają przewodzenie prądu elektrycznego.
Przeznaczona jest dla taśm hermetycznych (IP67) z powłoką z kleju silikonowego.
- Kompatybilna z taśmami o diodach LED COB i SMD o szerokości PCB 10mm
- Do taśm jednokolorowych (MONO)
- Wodoodporność łączenia w stopniu IP65
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 6A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.

- 1. Przygotuj taśmę LED COB lub SMD.
- 2. Przetnij taśmę LED w wyznaczonym do tego miejscu.
- 3. Wsuń taśmę LED do przezroczystego gniazda złącza.
- 4. Zainstaluj gniazdo z taśmą LED w szczeliny złącza.
- 5. Pamiętaj, aby taśma LED była do wsunięta do samego końca gniazda - w przeciwnym razie łączenie może nie przewodzić prądu elektrycznego.
- 6. Zainstaluj drugie gniazdo w złączu tak jak poprzednie.
- 7. Gotowe łączenie
- 8. Przy zaciskaniu złączy z dużą ilością PIN-ów, można użyć narzędzi pomocniczych, np. kombinerek. Ważne aby zaciskać je wtedy od krawędzi bocznych gniazda.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ diod w taśmie LED | COB i SMD |
| Rodzaj taśmy LED | MONO |
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 10mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP67 (w kleju silikonowym) |
| Ilość łączonych przewodów | 2 |
| Ilość pinów | 2 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 6A |
| Średnica przewodu | 0.52mm² |
| Długość przewodu | +/- 150mm |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt z przebiciem PCB |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 35.5mm |
| Szerokość | 17mm |
| Wysokość | 8.5mm |
| Kod producenta | ED00033925 |
| Kod EAN | 5904063167258 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci