Hermetyczna oprawa liniowa z świetlówką LED 18W 120cm - VT-12028
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Hermetyczna oprawa liniowa z świetlówką LED 18W 120cm - VT-12028 - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED, które zapewniają do 80% oszczędności energii. Diody SMD LED o znamionowym strumieniu świetlnym 1700 lumenów i temperaturze barwowej 4000K lub 6400K (do wyboru).
W zestawie prócz dołączonej świetlówki T8 LED znajduje się także wodoodporne mocowanie oraz wodoodporny kabel PG11 dostępny do podłączenia okablowania z jednej strony obudowy.
Przedstawiona oprawa liniowa posiada przezroczysty klosz z PC o podwyższonej przepuszczalności światła i nieprzezroczysta obudowa ABS o dobrych parametrach mechanicznych. Uszczelka silikonowo-żelowa i klipsy PC zapewniają ochronę IP65 przed wodą i pyłem.


Przedstawiony model nadaje się do zastosowań przemysłowych, parkingów, garaży, doków magazynowych, warsztatów itp.
- Dołączona świetlówka T8 LED
- Przezroczysty klosz z PC
- Obudowa ABS
- Wodoodporny kabel PG11
- Uszczelki silikonowo-żelowe
- Gwarancja 2 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 18W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6400K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 1700 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 18kWh/1000h |
| Materiał obudowy | PC + ABS |
| Zastosowanie | wewnątrz i na zewnątrz |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 20000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 1276mm x 68mm x 58mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, RoHs, IES |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | VT-12028 |
| Kod EAN | 3800157639712 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci