Hermetyczna oprawa liniowa LED 36W 120cm z podtrzymaniem awaryjnym - VT-120136E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hermetyczna oprawa liniowa LED 36W 120cm - VT-120136E - z wbudowanym awaryjnym zasilaniem oraz źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED marki Samsung, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Prezentowana hermetyczna oprawa liniowa LED została wyposażona w bateryjne awaryjne zasilanie, co znacznie poszerza właściwości użytkowe produktu. Lampa za sprawą wbudowanej wysokiej jakości baterii pozwala na awaryjne podtrzymanie świecenia lampy do 3 godzin.
Charakterystyczną cechą oprawy liniowej LED jest łatwość jej montażu jak również możliwość łączenia szeregowego ( maksymalnie do 10 sztuk). Dodatkowo oprawa liniowa wyposażona została w stalowe klipsy pozwalające na łatwe otwarcie lampy oraz wysoki stopień hermetyczności IP65 - pełna ochrona przed wodą, kurzem i korozją, co pozwala zarówno na montaż wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.
Przedstawiony model nadaje się do zastosowań przemysłowych, parkingów, garaży, doków magazynowych, warsztatów itp..
Główne cechy hermetycznej oprawy LED - VT-120136E:
- Wbudowane awaryjne zasilanie
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Markowe diody Samsung
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Doskonałe odprowadzenie ciepła
- Minimalny efekt oślepienia
- Wysoka wydajność świetlna 120lm/W
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 2120223 - neutralna 4000K
- SKU 2120222 - zimna 6400K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 36W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6400K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 4320 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Zużycie energii | 36kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Materiał obudowy | PC |
| Zastosowanie | wewnątrz i na zewnątrz |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Możliwość podtrzymania awaryjnego | tak |
| Czas pracy na akumulatorze | do 3 godzin |
| Pobór mocy w podtrzymaniu awaryjnym | 6-7W |
| Typ zasilania awaryjnego | 9.6V 2200mAh Ni-Cd |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <1s |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Wymiary oprawy | 1200 x 78 x 72mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | 2120223 |
| Kod EAN | 3800157686846 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci