Oprawa liniowa LED 40W Linear czarna - VT-4140
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED 40W 120cm - VT-4140 - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Charakterystyczną cechą prezentowanej oprawy liniowej LED jest możliwość montażu w kilu różnych wariantach mocowania. Lampa może zostać zamocowana nawierzchniowo ( za pomocą uchwytów montażowych znajdujących się w zestawie), jako lampa wisząca czy też podtynkowo ( za pomocą dodatkowych akcesoriów znajdujących się w produktach powiązanych). Dodatkowym atutem lampy liniowej VT-4140 jest fakt dostępności dedykowanych łączników, które pozwalają na stworzenie wielu różnych kombinacji i oraz innowacyjnych linii świetlnych. Lampa liniowa z możliwością łączenia do maksymalnej łącznej mocy 1000W.
Lampy liniowe znajdują zastosowanie szczególnie obiektach handlowych ,sklepach, biurach, ciągach komunikacyjnych itp.
W zestawie:
- Przewód zasilający 30cm
- Zestaw do montażu natynkowego
Główne cechy oprawy liniowej Linear - VT-4140:
- Możliwość łączenia w linie świetlne
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Klasa IK08
- Dedykowane łączniki "L","T","X"
- Minimalny efekt oślepienia
- Wysoka wydajność świetlna 110lm/W
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23000 - neutralna 4000K
- SKU 10137 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 4300 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Możliwość łączenia | tak ( maksymalnie do 1000W ) |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Zużycie energii | 40kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy / podtynkowy |
| Materiał obudowy | aluminium + PC |
| Kolor oprawy | czarny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 20000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary oprawy | 1200 x 50 x 55mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | 23000 |
| Kod EAN | 3800170205079 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci