Lampa uliczna LED 30W 2350lm 78lm/W - VT-31ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa uliczna LED VT-31ST o mocy 30W z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED renomowanej marki SAMSUNG, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa uliczna LED wykonana z wysokiej jakości aluminium odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne o klasie szczelności IP65. Oprawę uliczną LED cechuje jednolite rozłożenie soczewek pozwalających na maksymalną wydajność i minimalne olśnienie.
Oprawy uliczne LED doskonale sprawdzą się do oświetlenia ścieżek, ulic, skrzyżowań, obiektów przemysłowych itp..
Cechy lampy ulicznej LED VT-31ST:
- Markowe diody LED SAMSUNG
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED
- Minimalne olśnienie
- Wąska obudowa lampy ulicznej
- Komora zamknięta kloszem o szczelności IP65
- 3 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 21537 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC |
| Temperatura barwy światła | biała neutralna (4000K) |
| Moc znamionowa | 30W |
| Skuteczność świetlna | 78 lm/W |
| Źródło światła | diody SMD Samsung |
| Znamionowy strumień świetlny | 2350 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | 110 ° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | nie |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium |
| Materiał dyfuzora | PC |
| Kolor obudowy | grafitowy |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Czas rozświetlania (60% / 90%) | < 2 s |
| Znamionowa trwałość lampy | >25000h |
| Temperatura pracy | -20° - +40°C |
| Wymiary | 301.54 x 130 x 57.99mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Waga | 0,7 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 3 lata |
| Kod producenta | 21537 |
| Kod EAN | 3800157666152 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci