Solarna lampa uliczna LED z czujnikiem ruchu i panelem fotowoltaicznym 40W 3500lm - VT-30301ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solarna lampa uliczna LED z czujnikiem ruchu i panelem fotowoltaicznym 40W - VT-ST30301ST to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Lampa uliczna LED z modułem fotowoltaicznym wykonana została z najwyższej jakości materiałów, posiada podwyższony stopień ochrony (IP65) i odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa uliczna LED posiada w zestawie pilot do sterowania. Nadaje się wszędzie tam gdzie brak jest możliwości podpięcia tradycyjnej lampy ulicznej zasilanej z sieci energetycznej.
Dodatkowo prezentowana solarna lampa posiada dwa tryby pracy - tryb automatyczny oraz tryb czujnika.
W skład zestawu wchodzi: lampa LED, panel słoneczny, pilot, śruby montażowe.

Główne cechy fotowoltaicznej lampy ulicznej LED - VT-30301ST:
- Wysoka jakość wykonania
- Nowoczesne ogniwa akumulatorowe
- Wbudowany panel słoneczny
- Pilot zdalnego sterowania z czujnikiem radarowym oraz funkcją automatyczną i timerem
- Szybka i łatwa instalacja
- Wysoka klasa szczelności (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 6758 - zimna 6400K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc panelu PV | 40W |
| Nominalny strumień świetlny | 3000lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6400K |
| Zasilanie | bateria litowa 3.2V 40Ah |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas ładowania | 4-6 godzin |
| Czas pracy | 8-10 godzin |
| Materiał lampy | aluminium |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20 ° C do + 45 ° C |
| Wymiary | 900 x 320 x 50mm |
| Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod EAN | 3800157686914 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci